Praha

Úterý 10.1.

________________________

Lucerna

20:00Klient [Slavnostní zahájení, Zahajovací film] – Asghar Farhádí (125 min)     KOUPIT LÍSTEK  

Středa 11.1.

________________________

Světozor Velký sál

18:15Hluk a vřava – Hooman Seyedi  (95 min)     KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Nahíd – Ida Panahandeh  (105 min)     KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Malý sál

18:30 – Blok krátkých filmů (107 min)    KOUPIT LÍSTEK  

20:45 – Příchod draka – Mani Haghighi  (105 min)     KOUPIT LÍSTEK  

_______________

Universita Karlova/Charles University

Náměstí Jana Palacha 2, 4th floor, room no. 429)

14:00 – Film Seminar: Screening of Tales + Q&A with Rakhshan Bani Etemad (ENGLISH ONLY)   FREE  

_______________

Langhans – Centrum Člověka v tísni – Barvy Afghánistánu – Výstava fotografií Vaivy Katinaityte Bezhan –   ZDARMA  

Kino Světozor foyer – Perské občerstvení šéfkuchaře Aty Alipoura

Čtvrtek 12.1.

________________________

Světozor Velký sál

18:15 – Valderama – Abbas Amini  (91 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Já – Soheil Beiraghi  (90 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Malý sál

16:15Nesmrtelný  – Hadi Mohaghegh  (90 min)      KOUPIT LÍSTEK  

18:30 Sen s příchutí pelyňku  – Mohsen Amiryoussefi  (87 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:45 – Rebel Beats – Omid Marzban 26 min + Pan Nezaměstnaný – Ali Hamraz  (50 min)      KOUPIT LÍSTEK  

_______________

Univerzita Karlova/Charles University

Náměstí Jana Palacha 2, 4. patro, místnost 429

14:00 – Film Seminar: Screening of Starless Dreams + Q&A with Mehrdad Oskouei (ENGLISH ONLY)   FREE  

_______________

Langhans – Centrum Člověka v tísni – Barvy Afghánistánu – Výstava fotografií Vaivy Katinaityte Bezhan –   ZDARMA  

Kino Světozor foyer – Perské občerstvení šéfkuchaře Aty Alipoura

Royal

20:00 – Koncert – Golnar & Mahan     KOUPIT LÍSTEK  

Pátek 13.1.

________________________

Bio Oko

18:00 – Sonita – Rokhsareh Ghaemmaghami  (90 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30 Vlk a ovce – Shahrbanoo Sadat  (86 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Kino Pilotů

18:30 – Rebel Beats – Omid Marzban 26 min + Pan Nezaměstnaný -Ali Hamraz   (50 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Svatba – Mohammadreza Farzad  (57 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Velký sál

18:15 – Bodkin Ras – Kaweh Modiri  (79 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30Příchod draka – Mani Haghighi  (105 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Malý sál

16:15 Zpráva o Míně – Kaveh Mazaheri (54 min)   KOUPIT LÍSTEK  

18:30 – Radio Dreams – Babak Jalali  (93 min)     KOUPIT LÍSTEK  

20:45 – Bezesné noci – Mehrdad Oskouei  (76 min)      KOUPIT LÍSTEK  

_______________

Prague Film School (Pštrossova 19)

17:00 – Film Seminar with Mehrdad Oskouei; the director of Starless Dreams at Prague Film School (ENGLISH ONLY)   FREE  

_______________

10:00 – Program pro filmové profesionály – Hotel Liberty – Pro registrované účastníky

Langhans – Centrum Člověka v tísni – Barvy Afghánistánu – Výstava fotografií Vaivy Katinaityte Bezhan –   ZDARMA  

Kino Světozor foyer – Perské občerstvení šéfkuchaře Aty Alipoura

Sobota 14.1.

________________________

Bio Oko

18:00 Blok krátkých filmů  (107 min)    KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Zahaleni stínem – Babak Anvari  (84 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Kino Pilotů

18:30 – Sonita – Rokhsareh Ghaemmaghami  (90 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Bezesné noci – Mehrdad Oskouei  (76 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Velký sál

16:00 –  – Soheil Beiraghi  (90 min)      KOUPIT LÍSTEK  

18:15 – Nesmrtelný – Hadi Mohaghegh  (90min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Klient – Asghar Farhádí  (125 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Malý sál

16:15 Vlk a ovce – Shahrbanoo Sadat  (86 min)      KOUPIT LÍSTEK  

18:30 Zpráva o Míňě – Kaveh Mazaheri  (54 mins )      KOUPIT LÍSTEK  

20:45 – Svatba – Mohammadreza Farzad  (57 min)      KOUPIT LÍSTEK  

_______________

Prague Film School (Pštrossova 19)

12:00 – Film Seminar with Rokhsareh Ghaem Maghami ; the director of Sonita (ENGLISH ONLY)   FREE  

14:30 – Film Seminar with Rakhshan Bani-Etemad ; the director of Tales (ENGLISH ONLY)   FREE  

_______________

Langhans – Centrum Člověka v tísni – Barvy Afghánistánu – Výstava fotografií Vaivy Katinaityte Bezhan –   ZDARMA  

Kino Světozor foyer – Perské občerstvení šéfkuchaře Aty Alipoura

22:00 Festivalová party – Experimentální prostor NoD – Pro všechny    ZDARMA  

Neděle 15.1.

________________________

Světozor Velký sál

16:00 – Nahíd – Ida Panahandeh  (105 min)      KOUPIT LÍSTEK  

18:15 Sen s příchutí pelyňku – Mohsen Amiryoussefi  (87 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:30 – Hra na lásku  [Slavnostní zakončení, Zakončovací film] -Abbás Kiarostamí  (109 min)      KOUPIT LÍSTEK  

Světozor Malý sál

16:15 – Valderama – Abbas Amini  (91 min)      KOUPIT LÍSTEK  

18:30 – Radio Dreams – Babak Jalali  (93 min)      KOUPIT LÍSTEK  

20:45 Hluk a vřava – Hooman Seyedi  (95 min)      KOUPIT LÍSTEK  

_______________

Langhans – Centrum Člověka v tísni – Barvy Afghánistánu – Výstava fotografií Vaivy Katinaityte Bezhan –   ZDARMA  

Kino Světozor foyer – Perské občerstvení šéfkuchaře Aty Alipoura